Angielski słowniczek: hazard maszyny jak i rowniez automaty

admin

Poniewaz trafiłeś w naszą stronę to zapewne planujesz (i słusznie) rozpocząć gre w automatach w sieci. Poniżej pare najczęściej napotykanych terminów: Zanim jednak rozpoczniesz, powinieneś zapoznać się sposrod poniższym słownikiem obowiązującego przy świecie automatów do komputerow jednoręki rzezimieszek slangu.

Big Hit: biuletyn który zdobywamy po trafieniu jackpota, albo innej kompozycji po której automat wypłaca znacznie większą niż na ogol wygraną pieniężną. Prawie wszelkie gry hazardowe machiny wyświetlają tenze komunikat.

Carousel: odnosi się do ekipy bardzo pokrewnych do wlasnej osoby hazardowych urzadzen. identyczna minimalna stawka, kompletna maksymalna ilosc akceptowanych żetonów, itd. Wszelkie automaty az do gier będące w obrębie jednj “Carousel” będą charakteryzować się identycznymi cechami a mianowicie np. Jakim sposobem widać, hazard maszyny za kazdym razem starają się ułatwiać życie graczom: )

Bonus Multiplier Slot Machines: opis tenze odnosi się do urzadzen hazardowych które, oprócz zwykłego przemnożenia Twej wygranej poprzez liczbe wrzuconych monet, wypłacają również pomocniczy bonus. nastepne 15 zł – czyli ustanowieniem, że łącznie wygrywasz 45 zł. Jednakze w przypadku machiny oznaczonej napisem “Bonus Multiplier Slot Machine, oprócz nazwanych 30 zł możesz co wiecej dostac również bonus, np. Przykładowo, jeżeli do zwykłego automatu az do gier wrzucisz 3 monety, i trafisz kombinację wartą 10 zł, Twoja wypłata wyniesie trzech x dziesieciu zł = 30 zł.

Hot Slots: w tenze sposób okresla się machiny które wydają się wypłacać więcej pieniędzy niż odmienne automaty az do gier. Kategoria ta wydaje sie byc często używana w internecie w charakterze chwyt marketingowy, mający przyciągnąć uwagę az do poszczególnych automatów do komputerow.

Cold slots: Gry hazardowe machiny opisywane w charakterze Cold Slots są przeciwieństwem opisanych wyżej Hot Slots. Wszyscy starają się unikać takich urzadzen wierząc, że nie mają szans w tym miejscu wygrać. Cold Slots to poprostu robot jednoręki rzezimieszek, który od czasu jakiegoś periodu wydaje się nie wypłacac w ogóle żadnych pieniędzy.

One Liner: odnosi się do najprostszego w struktur jednorękiego bandyty, w którym to znajdują się 3 obracające się walce, w których znaki układają się tylko przy jednej miarki. Są to automaty wyjątkowo proste przy konstrukcji jak i rowniez działaniu, jednakze dość przykre na dłuższą metę.

Pay Table: obowiazkowo zwróć uwagę na Pay Table zbyt każdym wspolnie gdy siądziesz do swiezej maszyny. Wszelkie gry hazardowe machiny powinny posiadać szczegółowy pay Table a mianowicie nie mozna przegapić tychze informacji. Pay Table to po prostu tablica wygranych, w której są dokładnie przedstawione wszystkie zwycięskie kombinacje, łącznie z tymze ile robot wypłaca zbyt każdą kombinację, ile minimalnie monet należy wrzucić az do automatu aby wypłacił poszczególne nagrody, oraz jaki jest współczynnik wypłacalności danej maszyny.

Zig Zag: opcja dostępna dla niektórych automatów wielorzędowych. Aby sprawdzić czy dane gry hazardowe maszyny obsługują kombinacje zygzakowe, przejrzyj Pay Table (opisane powyżej) danego automatu do gier. Oprócz trafiania kombinacji symboli w linii poziomej, linii pionowej oraz po ukosie, można też wygrać pieniądze trafiając kombinacje ułożone zygzakiem – czyli kilka połączonych ze sobą ukosów.

Credits: spotkasz się z tym wszędzie, zarówno w zwykłym kasynie jak i online. Dla przykładu, jeżeli grasz przy maszynie ze stawką 5 zł a następnie wpłacisz do tego automatu banknot 200 zł, otrzymasz 40 kredytów (200 / 5) które możesz wykorzystać dowolnie przy tym konkretnym jednorękim bandycie. Credits to po prostu kredyty, określające ile zakładów masz obecnie do wykorzystania przy danym automacie. Jednak nie wszystkie gry hazardowe maszyny obsługują TITO, dlatego trzeba się zawsze upewnić. Czasem można nawet przenieść te kredyty do innego jednorękiego bandyty korzystając z tak zwanych TITO (Ticket In / Ticket Out).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Przewaga kasyna nad przewagą gracza

Gra może z pewnością przyjąć kilka umiejętności gry na automatach. Zanim pomyślisz o wykorzystaniu dowolnej strategii gry, z pewnością musisz zrozumieć przewagę kasyna nad przewagą gracza. W automatach korzyść domu jest znana jako spłata lub wartość nominalna. Kasyna online zwracają się swoim graczom jako wypłaty i wygrane, a każde kasyno […]

Subscribe US Now